Smeraldo-Step

AYRICALIKLI ve ASİL Yüksek ısıtma gücü sayesinde bir alüminyum radyatörden beklenebilecek bütün özelliklere sahip bir üründür.

Özellikle yere kadar cam bölmelerle ayrılmış duvarsız mekanlar için eşsiz bir çözümdür, özel tasarlanan ayakları sayesinde duvara ihtiyaç duyulmadan her yere kolayca montajı yapılır ve kullanıcılara güçlü ayrıcalık duygusu yaşatır.

NOT: Renk tonları katalog renkleri ile farklılık gösterebilir.

1 – ALT KARŞIT UÇ BAĞLANTI
Bütün modellere uygulanabilir. Radyatörle birlikte ücretsiz verilen “Yön Tı-kacı” sıcak su girişinin olduğu yönden 10. dilime kadar olan radyatörlerde 3-4 dilimler arasına,10 dilimden büyük radyatörlerde 4-5 dilimler arasına ko-nulur. Hava alma purjörü yön tıkacının çaprazına takılmalıdır.

2 -ÇAPRAZ BAĞLANTI
Bütün modellere uygulanabilir. Sıcak su girişi ve hava alma purjörü mutlaka üst tarafta olması gereklidir.

3 – PARALEL BAĞLANTI
Bütün modellere uygulanabilir. Sıcak su girişi ve hava alma purjörü mutlaka üst tarafta olması gereklidir.

4 – ALTTAN GİRİŞ ÇIKIŞLI (HB) BAĞLANTI
Bütün modellere uygulanabilir. Yön tıkacı fabrika imalat esnasında takılır. Sıcak su girişi dış taraftan, soğuk su çıkışı da iç taraftan yapılmalıdır. Ters taraftan sıcak su girişi yapılırsa sadece 4. dilim ısnır.

5 -KOMPAKT ENTEGRE TERMOSTATİK VANALI
Bütün modellere uygulanabilir. Yön tıkacı fabrika imalat esnasında takılır. Sıcak su girişi dış taraftan, soğuk su çıkışı da iç taraftan yapılmalıdır. Ter-mostat ve özel çekirdeği sıcak su girişi yönü ile aynı olmalıdır

6 -BY-PASS BAĞLANTI
Bütün modellere uygulanabilir. Sıcak su girişi radyatöre yakın olan borudan yapılır.