Bizi Tanıyın

Aluminyum Radyatörde
Tabiki Brunetta!

40 Yıldır Türk Sanayisine Hizmet Ettik & Etmeye Devam Ediyoruz. Eğer Türk sanayi sektörüne katkı sağlayabildiysek ne mutlu bizlere ki böylesine onur ve gurur verici bir durumu sağlayabilmişiz. Bugüne kadar kendi evimize almayacağımız hiç birşeyi üretmedik, satmadık. Ürettiğimiz ürünlerin kalite ve sağlamlığından asla ödün vermedik, vermeyeceğiz.

Minimum Kalınlık Maksimum Alan !

Minimum kalınlığı sayesinde fazla yer kaplamaz böylelikle dar alanlarda daha fazla yer kazandırmış olur.

Maksimum Isı Verimi

Verdiği maksimum ısı sayesinde her yer sıcak ve yaşanabilir bir hale gelir.

Kalite Politikamız

Yeniliği Takip Ediyoruz

Yeniliği üretkenliği ön planda tutan anlayışı ile gelişmeye ve hedeflere doğru hızla ilerleyen Brunetta, modern İşletmeciliği ilke edinerek ürünlerimizde güvence ve pazar taleplerinin karşılanması için kaliteyi birinci planda tutmaktadır.

Ar-GE Politikamız

Daima Yenilikçiyiz

Ürünlerimizin kalitesini ve teknolojik güncelliğini korumak ve geliştirmek amacı ile büyük önem verdiğimiz
ar-ge çalışmalarımız yatırım bütçemizde önemli bir yer tutmaktadır. Kapsamlı bir şekilde araştırmalarımıza devam ediyoruz.

Ambalaj

Tüm Ürünlerimiz Korumamız Altında

Oluklu karton, hava baloncuklu naylon ve plastik kılıflı montaj askıları, shrink yöntemi ile tamamen kaplanan Brunetta Radyatörleri, sağlam ambalajı sayesinde olası dış etkenler ve inşaat kirlenmelerinden korunmuş olur.

Ateşle Dövüldü Ustalıkla Tasarlandı !

Dayanıklılık Testleri

Gelişmiş arge ekibimiz dayanıklılık üzerindeki çalışmalarını her geçen gün geliştirerek daha sağlam ve dayanıklı üretim sağlıyoruz.

Isı Testleri

Ürünlerimizin ısı verimliliklerini en üst seviyede tutmak için sürekli araştırıyoruz.

Kalite Kontrol

Özel tasarlanmış test havuzlarında üretim bantından çıkan her radyator, tek tek 8 bar basınç testinde %100 sızdırmazlık kontrolünden geçer.

Türkiye Genelinde Bayilik Verilecektir !Başvurmak İçin Yandaki Linke Tıklayın

Kurumsal

40 Yıldır Türk Sanayisine Hizmet Ettik & Etmeye Devam Ediyoruz …

1975 yılında başlayan sanayicilik serüvenimiz hiç hız kesmeden devam ediyor.40 yıldır çeliği kesip, biçip, kaynatıp şekil veriyoruz.

İlk günden beri çamaşır ve yayık makinesi üretiyoruz. Motorları dâhil bütün parçaları tesislerimizde üretiyoruz.2000 yılında üretim gamına PANEL RADYATÖR üretimini ekledik.

”BRUNETTA” markası ile alüminyum panel radyatör üretimine ilk sıralardan merhaba dedik .Artık, İnşaat sektörü radyatörün her türlüsünü ŞAHBAZ”da bulma şansına sahiptir. Aramaya ve yorulmaya son verdik. 

image